Product Details
Images shown are for illustration purposes only and actual product may vary
These extension cables come with a black jacket making them ideal for situations where you would prefer cables to blend in.
Connection A
3.5mm Stereo Plug (Male)
Connection B
3.5mm Stereo Socket (Female)
Length
2m
Colour
Black
Packaging
OEM
These extension cables come with a black jacket making them ideal for situations where you would prefer cables to blend in.
Connection A
3.5mm Stereo Plug (Male)
Connection B
3.5mm Stereo Socket (Female)
Length
2m
Colour
Black
Packaging
OEM
Specifications
| Brand | TARGET |
|---|---|
| SKU | CLTAR-2TF-02 |
| Condition | NEW |
| Stock | 16 units available |
| Supplier Sku | CLTAR-2TF-02 |
| Manufacturer Part Code | 2TT-102 |
| Category Path | Cables |
| Weight Kg | 0.05 |
| Supplier Sell Price | 0.77 |
| Vat Rate | 20 |
| Vat Type | UKVAT |
| Delivery Cost Next Day | 6 |
| Delivery Duration Days | 1 |
| Delivery Duration Hours | 24 |
| Description Last Updated | 31/10/2017 11:00:51 |
| Connection A | 3.5mm (M) |
| Connection B | 3.5mm (F) |
| Length | 2m |
| Colour | Black |
| Filter Connection A | 3.5mm (M) |
| Filter Connection B | 3.5mm (F) |
| Filter Length | 2m |
| Filter Colour | Black |
Delivery
Sold by HiTech Outlet. In stock and ready to dispatch.
Fast tracked delivery
Tracked delivery options available after checkout. Free delivery on baskets over £100.
Returns & support
Easy returns and friendly support if something is not right.
✓ Secure checkout with trusted payment options
✓ Reliable delivery with tracking updates
✓ Support after purchase if you need help